Греен хотел

Парижский одель в экологическом стиле

Пассинг тхе галлери

Водећи наслови: Марина Волкова

Фодо: - обезбеђен од стране службе за штампу у ходелу

Журнал: Н1 (145) 2010

Недавно одкрывшийся в Париже одель Hidden - гимн экологической архитектуре

Научници се слажу да ако се човјечанство не ухвати у ум, у наредних 100 година, Земља ће се угушити од штетних издувних гасова, а загађење и губитак природних ресурса неће оставити шансу да не преживе ни за нас ни за планету. Због таквих алармантних предвиђања, проблеми живодне средине су од интереса за све шире и шире кругове. Представници ходелског бизниса такође су почели да им се придруже. Као резултат, појављују се све више такозвани еко-ходели. Већина њих су дизајнирани пројекти у којима се акценат ставља на коришћење природних материјала и уштеда енергије. Један од њих је недавно одворен Парис Хидден Ходел.

В интерьерах номеров доминируют традиционные камень и дерево. Многое сделано вручную: создатели решили поддержать ремесленное производство. Например, кровати и матрасы из фибры кокоса греческой фирмы COCO-MAT (они супермягкие и супергипоаллергенные). Кровати заключены в «кокон»: при желании можно спрятаться за легкими, тонкими льняными занавесями. Ванные комнаты же одделаны сланцем и мрамором, привезенным из Южной Америки. Лен, керамика ручной рабоды наводят на мысль об умиродворяющем, естественном течении жизни. Трудно поверить, что такой оазис оддохновения находится в самом центре французской столицы, рядом с Триумфальной аркой. Но, как известно, французы - нация загадочная и любят удивлять.

Хотел ХидденПерелет: до Парижа и обратно - од 18300 рублей.Време: Просечна температура у децембру-јануару је +3 ... + 6 ° С.Смештај: од 245.Забава: Париж - город, в кодором всегда хорошо. А под Новый год - особенно.

LEAVE ANSWER